Haber

Antalya Düşünce Platformu, Engelliler Spor Kulübü ve Engelsiz Yaşam Merkezi projelerini İl Emniyet Müdürü’ne tanıttı.

İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik ile bir araya gelen Antalya Niyet Platformu, SporKulübü ve Manisiz Yaşam Merkezi projeleri hakkında bilgi verdi.

Antalya Fikir Platformu Lideri Halil Güvenbaş, Prof. Dr. Mustafa Ertürk ve Genel Sekreter Davet Yılmaz’dan oluşan heyet, Antalya İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Konuk heyet, il genelinde yürütülen barış operasyonlarının başarısından dolayı Çevik’e teşekkür etti. Platform çalışmaları ve projelerin anlatıldığı toplantıda Çevik, platform çalışmalarını takdir etti.

İl Emniyet Müdürlüğü’nün çalışmalarının başarılı olduğunu belirten Antalya Düşünce Platformu Başkanı Halil Güvenbaş’ın ardından Prof. Dr. Mustafa Ertürk de Çevik’in görev aşkının şehre güven verdiğini belirtti. Ayrıca Genel Sekreter Davet Yılmaz da 3 kız çocuğu babası olarak güvenli bir şehirde yaşamanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Ziyarette heyet, Antalya Fikir Platformu’nun kurmayı planladığı Engelliler Spor Kulübü ve Engelli Yaşam Merkezi projelerini Çevik’e tanıtarak, projenin sosyal sorumluluğu hakkında bilgi verdi. Güvenbaş, ziyaret anısına Çevik’e plaket takdim etti. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu